Antalya Bölge Servisi Web Sayfamıza Hoş Geldiniz

Klima Bakımı

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Yetkili klima servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir.

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

Klima bakımını uygun koşullarda düzenli olarak yaptırmazsanız;

Klimanızın performansı düşer,
Klimanızın arızalanmasına engel olamazsınız.
Cihazınız masraflı tadilatlara yol açar.
Elektrik tesisatlarında tahribata neden olursunuz.
Klimanız ısıtma ve soğutma işlemlerini tam olarak gerçekleştiremez.

Klima Bakımı Neden Yaptırmalıyım?

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Klima bakımı yaptırırsanız bu sayede klimalarınız ilk gün ki gibi çalışmaya devam eder ve kaliteli bir şekilde işlevini sürdürür.

Antalya Bölge Servisi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Bize Mesaj Yazın...