Antalya Bölge Servisi Web Sayfamıza Hoş Geldiniz

Petek Temizleme

Kaloriferlerinizde ısınmayan alanlarınız var ise soğuk bölümler ve tıkanıklıkların açılması için petek temizliği önerilmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde son teknolojik makineler ile kimyasal kullanmadan yerinde özenle petek temizleme hizmeti sağlanır. Hızlı ve donanımlı bir çalışma ile petek temizleme hizmeti sağlanır. Bu işlemler sağlandıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli desteği vermeye devam eder. Oluşabilecek tüm sorunlara karşı önlemler alınır ve sizlere kusursuz bir petek temizleme hizmeti sunulur.

Petek temizliğinden sonra petek kanalları açılır ve ısıyı daha verimli olarak iletir. Böylece yuvanız ısınırken doğalgaz faturalarınız da düşer. Kombiniz daha rahat ve verimli çalışır.

Petek Temizleme ve Ön İnceleme

Petek temizleme işlemine başlamadan önce alanında uzman ekip arkadaşlarımız öncelikle petek tesisatı, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa analiz yapılıp bilgi verilerek işlem yapılır. Gerekli alt yapı ve tesisat kontrolleri yapıldıktan sonra petek temizlemeye ihtiyaç duyuluyor ise hızlı ve donanımlı bir çalışma ile petek temizleme hizmeti sağlanır. Petek temizleme işleminde ortamın temizliği kendi evimiz gibi düşünülerek temiz işlem yapılır ve ortam kirletilmez. Gerekli önlemler alınır ve müşteri memnuniyeti çatısı altında sorunlarınıza çözüm oluştururuz.

Antalya Bölge Servisi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Bize Mesaj Yazın...